LST3855VL2NT1
Part No
LST3855VL2NT1
Description
VARISTOR SPD 385V 50KA SURGE
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
385VAC
Voltage - Protection Level (VP) (2416) :
Voltage - Protection Rating (VPR) :
1.5 kV
Datasheets
LST3855VL2NT1
Manufacturer related products
    BUZZER 12V 63.2X64.3MM BRACKET
    BUZZER DUAL ALARM 12V
    BUZZER ALARM 24V
    BUZZER DUAL ALARM 24V
    BUZZER ALARM ELECT DUAL RATE 12V