LSP10277PX3333
Part No
LSP10277PX3333
Description
LIGHTING SURGE PROTECT 277V SCRW
Approval Agency :
CE, cURus, UL
Operating Temperature :
-45°C ~ 85°C
320VAC
Voltage - Protection Level (VP) (2416) :
1.4 kV
Voltage - Protection Rating (VPR) :
Datasheets
LSP10277PX3333
Manufacturer related products
    BUZZER 12V 63.2X64.3MM BRACKET
    BUZZER DUAL ALARM 12V
    BUZZER ALARM 24V
    BUZZER DUAL ALARM 24V
    BUZZER ALARM ELECT DUAL RATE 12V