TISP4350H3LM
Part No
TISP4350H3LM
Description
THYRISTOR 275V 300A TO226-2
Capacitance :
62pF
Current - Hold (Ih) :
150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
100 A
Current - Peak Pulse (8/20µs) :
300 A
Voltage - Breakover :
350V
Voltage - Off State :
275V
Voltage - On State :
3 V