HM2P09SZ5110N9LF
Part No
HM2P09SZ5110N9LF
Description
MPAC 5R ST PF HDR
Number of Rows :
Pitch :
Datasheets
HM2P09SZ5110N9LF
Catalog related products
    CONN HEADER 154POS 2MM PRESS-FIT
    CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT
  • TE Connectivity
    2MM HM C 77POS M 3.7MM
  • TE Connectivity
    2MM HM A 154POS M 3.7MM
    2MM HM B22 154POS M 3.7MM
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
  • HARTING
    2MM HM A 110POS F SHLD
  • HARTING
    CONN RECEPT 132POS 2MM PRESS-FIT