HM2P73PN5110GF
Part No
HM2P73PN5110GF
Description
CONN HEADER 100POS 2MM PRESS-FIT
Product Status :
Obsolete
Datasheets
HM2P73PN5110GF
Catalog related products
    CONN HEADER 154POS 2MM PRESS-FIT
    CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT
  • TE Connectivity
    2MM HM C 77POS M 3.7MM
  • TE Connectivity
    2MM HM A 154POS M 3.7MM
    2MM HM B22 154POS M 3.7MM
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
  • HARTING
    2MM HM A 110POS F SHLD
  • HARTING
    CONN RECEPT 132POS 2MM PRESS-FIT