U280-W02-68C2-G
Part No
U280-W02-68C2-G
Description
DUAL-PORT COMPACT USB-C WALL CHA
Stock
15
Charge Current - Max :
3A
Mounting Type :
Wall Mount
Power - Max :
68W
Product Status :
Active
Termination Style :
USB C Receptacle
Type :
USB Wall Mount
Voltage - Input :
120V ~ 230V
Voltage - Nominal :
5V, 9V, 15V, 20V