U280-C02-30W-C6
Part No
U280-C02-30W-C6
Description
BATT CHRG USB AUTO 1.5/2/2.4A/3A
Stock
8
Charge Current - Max :
1.5A, 2A, 2.4A, 3A
Mounting Type :
Auto Socket
Power - Max :
30W