U280-C02-63W-1B
Part No
U280-C02-63W-1B
Description
BATT CHRGR USB AUTO ADAPTER 3A
Stock
3
Charge Current - Max :
3A
Mounting Type :
Auto Socket
Power - Max :
63W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
Termination Style :
USB C Receptacle (2)
Type :
USB Auto Adapter
Voltage - Input :
12V