AFFC-050-34-051-11
Part No
AFFC-050-34-051-11
Description
CABLE FFC 34POS 0.50MM 2"
Number of Conductors :
34
Datasheets
AFFC-050-34-051-11
Manufacturer related products
    BATT CHG USB AUTO 5V/9V/12V/20V
    BATT CHRGR USB AUTO ADAPT 5V 1A
    BATT CHARGER DESKTOP 15-20V
    PATCH PANEL 19" 24PORT BLANK