G125-FC11605L0-0150F
Part No
G125-FC11605L0-0150F
Description
1.25MM F/F 16POS 26AWG 150MM
Stock
237
Connector Type :
Socket to Socket
Number of Positions :
16
Manufacturer related products
    BATT RETAIN COIN 12.5MM 1CEL SMD
    BATT RETAINER COIN 20MM 1CEL SMD
    BATT HOLDER COIN 20MM 1 CELL SMD
    BATT HOLDER COIN 12MM 1 CELL SMD
    BATT HLDR COIN 20MM 1 CEL PC PIN