G125-FC31005L0-0300F
Part No
G125-FC31005L0-0300F
Description
1.25MM F/F 10POS 30AWG 300MM
Connector Type :
Socket to Socket
Number of Positions :
10
Manufacturer related products
    BATT RETAIN COIN 12.5MM 1CEL SMD
    BATT RETAINER COIN 20MM 1CEL SMD
    BATT HOLDER COIN 20MM 1 CELL SMD
    BATT HOLDER COIN 12MM 1 CELL SMD
    BATT HLDR COIN 20MM 1 CEL PC PIN