ED350V-02P
Part No
ED350V-02P
Manufacturer
DINKLE Corporation USA
Description
TERM BLK 2POS 3.50MM SCRW PLG
Manufacturer :
DINKLE Corporation USA
Product Category :
Wire to Board
Color :
Green
Current :
10 A