RH100-25.000-10-F-1010-EXT-TR
Part No
RH100-25.000-10-F-1010-EXT-TR
Manufacturer
Raltron
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Manufacturer :
Raltron
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
25 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Load Capacitance :
10pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C