AS-24.576-18-F-SMD-TR
Part No
AS-24.576-18-F-SMD-TR
Manufacturer
Raltron
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD
Manufacturer :
Raltron
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
24.576 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C