J49SML-F-G-G-K-12M0
Part No
J49SML-F-G-G-K-12M0
Manufacturer
Jauch Quartz
Description
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Manufacturer :
Jauch Quartz
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
35 Ohms
Frequency :
12 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C