Q 25,0-JXS11-8-10/10-FU-LF
Part No
Q 25,0-JXS11-8-10/10-FU-LF
Manufacturer
Jauch Quartz
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Stock
352
Manufacturer :
Jauch Quartz
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
90 Ohms
Frequency :
25 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Load Capacitance :
8pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C