QT216S-26.000MAAI-T
Part No
QT216S-26.000MAAI-T
Manufacturer
QST
Description
2.0X1.6 30PPM @25C 30PPM (-20 TO
Manufacturer :
QST
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
90 Ohms
Frequency :
26 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Load Capacitance :
16pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C