XG-2102CA 156.25000M-LGPA
Part No
XG-2102CA 156.25000M-LGPA
Manufacturer
Epson
Description
XTAL OSC SO 156.2500MHZ LVDS SMD
Manufacturer :
Epson
Product Category :
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
30mA
Frequency :
156.25 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Function :
Enable/Disable
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Output :
LVDS
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
SO (SAW)
Voltage - Supply :
3.3V