SG-8503CA 100.0M 125.0M-APRLZ0
Part No
SG-8503CA 100.0M 125.0M-APRLZ0
Manufacturer
Epson
Description
XTAL OSC XO 2.5V-3.3V 6SMD
Manufacturer :
Epson
Product Category :
Pin Configurable/Selectable Oscillators
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
90mA
Frequency - Output 1 :
100MHz
Frequency - Output 2 :
125MHz
Frequency - Output 3 :
Frequency - Output 4 :
Frequency Stability :
±50ppm
Function :
Enable/Disable
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVPECL
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
2.5V ~ 3.3V