IMP-230-34
Part No
IMP-230-34
Description
IMPELLER 230MM X 34
Fits Fan Size :
230mm Dia
Datasheets
IMP-230-34
    FAN MNT RIVET MULTIPLE THK BLACK
    FAN GASKET BLACK 80MM
    FAN VIBRATION ISOLATOR
    FAN MNT RIVET BLK 30A DUROMETER