IMP-230-31
Part No
IMP-230-31
Description
IMPELLER 230MM X 31
Fits Fan Size :
230mm Dia
Datasheets
IMP-230-31
    FAN MNT RIVET MULTIPLE THK BLACK
    FAN GASKET BLACK 80MM
    FAN VIBRATION ISOLATOR
    FAN MNT RIVET BLK 30A DUROMETER