ATS-HP-D5L150S53W-122
Part No
ATS-HP-D5L150S53W-122
Description
ROUND HEATPIPE 54W 5X150MM
Stock
659
Operating Temperature :
30°C ~ 120°C
Platform :
Power - Cooling :
67.5W @ 150mm
    HEATSINK PEM SPRING AND SCREWS
    HEATSINK SS SPRING 4.11MM
    HEATSINK SS SPRING 3.66MM