ATS-HP-D5L250S32W-124
Part No
ATS-HP-D5L250S32W-124
Description
ROUND HEATPIPE 32W 5X250MM
Stock
465
Operating Temperature :
30°C ~ 120°C
Platform :
Power - Cooling :
40.5W @ 250mm
    HEATSINK PEM SPRING AND SCREWS
    HEATSINK SS SPRING 4.11MM
    HEATSINK SS SPRING 3.66MM