EYG-S182303DP
Part No
EYG-S182303DP
Manufacturer
Panasonic
Description
THRML MGMT ACCESS THERMAL 1600W/
Stock
35
Manufacturer :
Panasonic
Product Category :
Thermal - Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Gray
Material :
Graphite
Outline :
230.00mm x 180.00mm
Product Status :
Not For New Designs
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
400W/m-K