TG-A6200-107-53-3.0
Part No
TG-A6200-107-53-3.0
Manufacturer
T-Global Technology
Description
THERMAL PAD 107X53MM BLUE
Stock
6
Manufacturer :
T-Global Technology
Product Category :
Thermal - Pads, Sheets
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Blue
Material :
Silicone
Outline :
107.00mm x 53.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
6.2W/m-K