TG-A3500-50-32-1.0
Part No
TG-A3500-50-32-1.0
Manufacturer
T-Global Technology
Description
TG-A3500 50X32X1MM
Stock
53
Manufacturer :
T-Global Technology
Product Category :
Thermal - Pads, Sheets
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Yellow
Material :
Silicone
Outline :
50.00mm x 32.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
3.5W/m-K