T68-2A-120-90-0.08
Part No
T68-2A-120-90-0.08
Manufacturer
T-Global Technology
Description
THERM PAD 120MMX90MM W/ADH GRAY
Manufacturer :
T-Global Technology
Product Category :
Thermal - Pads, Sheets
Adhesive :
Adhesive - One Side
Backing, Carrier :
Polyethylene-Terephthalate (PET)
Color :
Gray
Material :
Graphite
Outline :
120.00mm x 90.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
5.0W/m-K