TG-APC93-19.5-12.7-1.0-0
Part No
TG-APC93-19.5-12.7-1.0-0
Manufacturer
T-Global Technology
Description
THERM PAD 19.5MMX12.7MM GRAY
Stock
60
Manufacturer :
T-Global Technology
Product Category :
Thermal - Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Gray
Material :
Non-Silicone
Outline :
19.50mm x 12.70mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K