T62-110-80-0.13
Part No
T62-110-80-0.13
Manufacturer
T-Global Technology
Description
THERM PAD 110MMX80MM BLACK
Manufacturer :
T-Global Technology
Product Category :
Thermal - Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Black
Material :
Graphite
Outline :
110.00mm x 80.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
20W/m-K