TG994-288-192-0.5
Part No
TG994-288-192-0.5
Manufacturer
T-Global Technology
Description
HIGH PERFORMANCE SILICONE GAP FI
Manufacturer :
T-Global Technology
Product Category :
Thermal - Pads, Sheets
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Gray
Material :
Silicone
Outline :
288.00mm x 192.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
13W/m-K