FLTWC0311-18-2
Part No
FLTWC0311-18-2
Description
HOOK-UP STRND 18AWG 600V RED
Conductor Strand :
19/30
Jacket Color :
Red
Length :
Operating Temperature :
135°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
18 AWG
Datasheets
FLTWC0311-18-2
    SEALING SLEEVE 0.025-0.085" WIRE
    SEALING SLEEVE 0.150" WIRE