55A0112-24-3
Part No
55A0112-24-3
Description
HOOK-UP STRND 24AWG 600V ORANGE
Conductor Strand :
19/36
Jacket (Insulation) Thickness :
Jacket Color :
Orange
Length :
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
24 AWG
Datasheets
55A0112-24-3
    SEALING SLEEVE 0.025-0.085" WIRE
    SEALING SLEEVE 0.150" WIRE