55A0113-22-9
Part No
55A0113-22-9
Description
HOOK-UP STRND 22AWG 600V WHITE
Conductor Material :
Copper, Nickel Coated
Conductor Strand :
19/34
Jacket Color :
White
Length :
Operating Temperature :
-65°C ~ 200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG
Datasheets
55A0113-22-9
    SEALING SLEEVE 0.025-0.085" WIRE
    SEALING SLEEVE 0.150" WIRE