22759/41-16-9CS2620
Part No
22759/41-16-9CS2620
Description
HOOK-UP DL WALL STRND 16AWG WHT
Conductor Strand :
19/29
Operating Temperature :
-65°C ~ 200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
16 AWG
Datasheets
22759/41-16-9CS2620
    SEALING SLEEVE 0.025-0.085" WIRE
    SEALING SLEEVE 0.150" WIRE