55PC1111-22-9-3
Part No
55PC1111-22-9-3
Description
CBL 1 COND 22AWG 600V ORG
Cable Type :
Hook-Up, Shielded
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
19/34
Jacket Color :
Orange
Length :
Operating Temperature :
150°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG
Datasheets
55PC1111-22-9-3
    SEALING SLEEVE 0.025-0.085" WIRE
    SEALING SLEEVE 0.150" WIRE