55A0112-22-6
Part No
55A0112-22-6
Description
HOOK-UP STRND 22AWG BLUE 5000'
Conductor Material :
Copper, Silver Coated
Conductor Strand :
19/34
Jacket Color :
Blue
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Ratings :
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG
Datasheets
55A0112-22-6
    SEALING SLEEVE 0.025-0.085" WIRE
    SEALING SLEEVE 0.150" WIRE