22759/41-14-9CS2341
Part No
22759/41-14-9CS2341
Description
HOOK-UP DL WALL STRND 14AWG WHT
Conductor Strand :
19/27
Operating Temperature :
-65°C ~ 200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
14 AWG
Datasheets
22759/41-14-9CS2341
    SEALING SLEEVE 0.025-0.085" WIRE
    SEALING SLEEVE 0.150" WIRE