55A0114-30-3
Part No
55A0114-30-3
Description
HOOK-UP STRND 30AWG 600V ORANGE
Conductor Strand :
7/38
Jacket Color :
Orange
Length :
Operating Temperature :
200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
30 AWG
Datasheets
55A0114-30-3
    SEALING SLEEVE 0.025-0.085" WIRE
    SEALING SLEEVE 0.150" WIRE