VLS6045EX-470M
Part No
VLS6045EX-470M
Description
FIXED IND 47UH 1.3A 299 MOHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
1.8A
Current Rating (Amps) :
1.3 A
DC Resistance (DCR) :
230mOhm
Inductance :
47 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Product Status :
Active
Tolerance :
±20%