TYS6045101M-10
Part No
TYS6045101M-10
Description
FIXED IND 100UH 800MA 433MOHM SM
Current - Saturation (Isat) :
950mA
Current Rating (Amps) :
800 mA
DC Resistance (DCR) :
433mOhm
Features :
Frequency - Self Resonant :
4.2MHz
Inductance :
100 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Ratings :
AEC-Q200
Tolerance :
±20%
Type :
Datasheets
TYS6045101M-10
    CONN SHIELDING FOR DB15
    FILTER BLOCK 9 POS D-SUB
    FILTER BLOCK 15 POS D-SUB