TYS6045221M-10
Part No
TYS6045221M-10
Description
FIXED IND 220UH 590MA 834MOHM SM
Current - Saturation (Isat) :
700mA
Current Rating (Amps) :
590 mA
DC Resistance (DCR) :
834mOhm
Features :
Frequency - Self Resonant :
3.5MHz
Inductance :
220 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Ratings :
AEC-Q200
Tolerance :
±20%
Type :
Datasheets
TYS6045221M-10
    CONN SHIELDING FOR DB15
    FILTER BLOCK 9 POS D-SUB
    FILTER BLOCK 15 POS D-SUB