0402HP-150EGTS
Part No
0402HP-150EGTS
Description
FIXED IND 15NH 1.1A 110 MOHM SMD
Current Rating (Amps) :
1.1 A
DC Resistance (DCR) :
110mOhm
Features :
Frequency - Self Resonant :
3.9GHz
Inductance :
15 nH
Inductance Frequency - Test :
250 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Tolerance :
±2%
Datasheets
0402HP-150EGTS
Manufacturer related products
    AC 220V HEATER 500W
    DC 48V HEATER 1000W (RACK-MOUNT
    CABINET HEAT EXCHANGER
    CABINET HEATER
    AC 220V HEATER 1000W