ELJ-RE22NJFA
Part No
ELJ-RE22NJFA
Description
FIXED IND 22NH 300MA 500MOHM SMD
Current Rating (Amps) :
300 mA
DC Resistance (DCR) :
500mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
2GHz
Inductance :
22 nH
Inductance Frequency - Test :
100 MHz
Material - Core :
Non-Magnetic
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Q @ Freq :
10 @ 100MHz
Supplier Device Package :
0603 (1608 Metric)
Tolerance :
±5%