MAC104BZ-R22M-V1-RU
Part No
MAC104BZ-R22M-V1-RU
Manufacturer
Mag Layers
Description
AUTOMOTIVE IND 0.22uH 13A 8 OHM
Manufacturer :
Mag Layers
Product Category :
Fixed Inductors
Current - Saturation (Isat) :
24A
Current Rating (Amps) :
13 A
DC Resistance (DCR) :
8mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Inductance :
220 nH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Metal
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
AEC-Q200
Shielding :
Shielded
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%