CSBX1275-2R2M
Part No
CSBX1275-2R2M
Description
FIXED IND 2.2H 24A 2.45M SMD
Current - Saturation (Isat) :
45A
Current Rating (Amps) :
24 A
DC Resistance (DCR) :
2.45mOhm Max
Inductance :
2.2 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Tolerance :
±20%