HA65A-25154R7LF
Part No
HA65A-25154R7LF
Manufacturer
TT Electronics
Description
FIXED IND 4.7UH 2.6 MOHM SMD
Stock
237
Manufacturer :
TT Electronics
Product Category :
Fixed Inductors
Current - Saturation (Isat) :
61A
Current Rating (Amps) :
DC Resistance (DCR) :
2.6mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
21MHz
Inductance :
4.7 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 155°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Q @ Freq :
Ratings :
AEC-Q200
Shielding :
Unshielded
Supplier Device Package :
Tolerance :
±10%