TR023R56KR15
Part No
TR023R56KR15
Datasheets
TR023R56KR15
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 1.3A 176MOHM SMD
    FIXED IND 1.5MH 210MA 6.989 OHM
    FIXED IND 22UH 1.5A 129 MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.6A 109 MOHM SMD