CM32254R7KSB
Part No
CM32254R7KSB
Manufacturer
ABC Taiwan Electronics Corp.
Description
WOUND CHIP INDUCTOR,3225, 4.70UH
Stock
100
Manufacturer :
ABC Taiwan Electronics Corp.
Product Category :
Fixed Inductors
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
220 mA
DC Resistance (DCR) :
1.5Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
45MHz
Inductance :
4.7 µH
Inductance Frequency - Test :
7.96 MHz
Material - Core :
Ferrite
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
Product Status :
Active
Q @ Freq :
30 @ 7.96MHz
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Supplier Device Package :
1210
Tolerance :
±10%