BC5500-G-DS-24
Part No
BC5500-G-DS-24
Description
LED ENGINE C5500 GREEN 24" STRIP
Features :
Cascadable
Illumination Color :
Green
Luminous Flux :
640lm
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
10.0W
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
BC5500-G-DS-24
Manufacturer related products
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.13" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT