NSA12-TX01B-E
Part No
NSA12-TX01B-E
Manufacturer
Omron Automation
Description
PC INDUST 12" BLK 1.3GHZ 512MB 1
Manufacturer :
Omron Automation
Product Category :
Industrial PCs
Approval Agency :
Core Processor :
Intel® Celeron® M 1.3GHz
Expansion Type :
PCI x 2
Features :
Ingress Protection :
IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Memory :
DDR SDRAM (512MB Installed)
Mounting Type :
Panel Mount
Operating System :
Windows XP
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C
Product Status :
Obsolete
Storage :
Flash, 2GB
Type :
Panel PC
Voltage - Supply :
24VDC